">

ברחוב בלפור – בניין בוטיק !!!

  • unnamed

 ₪6,990,000
מס' נכס 8576133 מ'ר נטו4 חדריםקומה 1מעליתחניהממ"דמרפסת  הוסף למועדפים הדפס
פרויקט בלפור  הינו בניין דירות בוטיק איכותי ואינטימי בן 6 קומות, המשלב ארכיטקטורה מרשימה בדגש על אסתטיות ופונקציונליות מרבית, רמת גימור מוקפדת, עד הפרט האחרון, מרפסת או גינה לכל דירה וחניון תת-קרקעי.

מיקומו האסטרטגי של הבניין, ברחוב חד סטרי ופסטורלי, בלב ליבה של העיר, מעניק חווית מגורים יוצאת דופן לאוהבי סגנון החיים התל-אביבי. במרחק הליכה משדרות רוטשילד, משינקין ומנחלת בנימין, מחכה לכם ברחוב בלפור השקט, הירוק והאקלקטי היוצר חוויית מגורים פרטית ושלווה. בין עצי הפיקוס העבותים ובסמיכות לאולם "אהל שם״ שבו חיים נחמן ביאליק נהג לארח מפגשים תרבותיים, בלפור  משלב את כל היתרונות של מגורים עירוניים לאנשים היודעים להעריך את קצב החיים של תל-אביב.

יזם הפרויקט: ד.א.א.ר ישראל

נוסדה בתחילת שנות האלפיים על ידי בעלי המניות המובילים בחברת האחים ישראל הוותיקה. החברה עוסקת בעיקר בבנייה למגורים ובנייה מסחרית. מאז היווסדה יזמה החברה ובנתה מאות יחידות דיור וכן מבני תעשייה, מסחר ומשרדים.

עם ניסיון ניהולי של עשרות שנים בתחום הנדל"ן, צוות אנשי מקצוע מהמובילים בענף, גישת שירות מתקדמת, נגישה ודינמית, ד.א.א.ר ישראל בע"מ שמה דגש על מתן יחס אישי ללקוחותיה, מחויבות למצוינות בסטנדרטים הגבוהים בענף ותגובה מהירה לכל צורך העולה במהלך הבנייה ולאחריה.

אדריכל הפרויקט: בר אוריין אדריכלים

משרד בר אוריין אדריכלים, בהובלת גידי בר אוריין,ביסס את מעמדו לאורך השנים כמשרד מוביל ומוערך בתחום הבנייה וההתחדשות העירונית בתל-אביב יפו.

המשרד, המונה צוות מקצועי של כ 60- עובדים,מתאפיין בשפה אדריכלית ייחודית, המקיימת דיאלוג מתמיד בין שימור, המכבד את נכסי העבר של העיר הלבנה, לקו עכשווי, נקי ומוקפד.

מועד משוער לסיום הפרויקט: יוני 2021

הפרויקט מציע תמהיל דירות טיפוסיות וכמו כן דירות גן. תכניות הדירות מצורפות למייל זה ולהלן הפרטים:

 

Type B

דירת 90 מ"ר עם מרפסת בשטח של 15 מ"ר הפונה לעורף הבנין.

בעלת שלושה כיווני אוויר; מערב, דרום ומזרח. הדירה מתוכננת כדירת שלושה חדרים עם חלל אירוח ומטבח גדולים וסוויטת מגורים.

לדירה מוצמדת חניה פרטית ומוצעת למכירה בקומה ראשונה ורביעית.

מחיר הדירה בקומה הראשונה: 5,070,000 ש"ח. מחיר הדירה בקומה הרביעית: 5,650,000 ש"ח.

Type A

דירת 133 מ"ר עם מרפסת בשטח של 15 מ"ר בחזית הבנין המשקיפה לרחוב בלפור. בעלת שלושה כיווני אוויר; מערב, דרום ומזרח. הדירה מתוכננת כדירת ארבעה חדרים עם חלל אירוח ומטבח גדולים וסוויטת מגורים.

לדירה מוצמדת חניה פרטית ומוצעת למכירה בקומה הראשונה, שלישית ורביעית.

מחיר הדירה בקומה הראשונה הוא: 6,990,000 ש"ח. בקומה השלישית: 7,500,000 ש"ח ובקומה הרביעית: 7,950,000 ש"ח.

דירת הגן 

דירת דופלקס, בעלת שני כיווני אוויר; צפון ומערב. קומת הכניסה בשטח של 64 מ"ר מעוצבת כחלל אירוח רחב, סלון, מטבח, שירותי אורחים וחדר שינה מאסטר הכולל חדר רחצה ושירותים ויציאה לגינה בשטח של 69 מ"ר. החלל מואר ומוקף חלונות וויטרינות מכל כיווני האויר. קומת הפרטר בשטח 71 מ"ר מעוצבת כקומת חדרי שינה וכוללת יציאה מחדרי השינה לחצרות אנגליות בשטח של 14 מ"ר.

לדירה מוצמדת חניה פרטית ומחירה: 6,500,000 ש"ח.

דירת המיני פנטהאוז

ממוקמת בקומה החמישית, דירת המיני פנטהאוז מעוצבת כדירת ארבעה חדרים בשטח של 149 מ"ר עם מרפסת בשטח של 14 מ"ר הפונה לרחוב בלפור בחזית הבניין, המשקיפה לבניין שימור מרהיב ברחוב בלפור השקט.

לדירה שלושה כיווני אוויר; דרום, מזרח ומערב ומעוצבת בחלל אירוח רחב הכולל את הסלון, מטבח ופינת האוכל , שני חדרי שינה וחדר מאסטר מפנק עם חדר רחצה וחדר ארונות. לדירה מוצמדות שתי חניות.

מחיר הדירה: 9,600,000 ש"ח.

 

הדירות כולן מתוכננות במפרט אדריכלי גבוה, תוך הקפדה על חללים מרווחים, שימוש בחומרים איכותיים ומתקדמים וביצוע ברמת גימור גבוהה. לכל דירה בבניין מרפסת או גינה, וכן חניה תת-קרקעית. לעיונך, מצורף המפרט הטכני של הדירות בפרויקט.

מפת הנכס
× WhatsApp